Referencie

Podnikanie samo o sebe prináša mnohé riziká. Mať v poriadku účtovníctvo a dane je jedným zo základných predpokladov pre úspešné pôsobenie na trhu. Preto sme sa my rozhodli pre spoločnosť EMPOWER GROUP, s.r.o. V ich prospech hovorí vysoká kvalita práce pri adekvátnej cene.

Naša firma pôsobí, predovšetkým, v zahraničí. S našimi ľuďmi teda veľa cestujeme a pri absolútnej dôvere v služby EMPOWER GROUP, s.r.o. som veľmi rád, že sa nám o naše čísla stará Erik Mesaroš so svojim tímom. Obzvlášť kladne oceňujem odbornosť a konzultácie ohľadom nášho ďalšieho rozvoja a expanzie, ktorú pripravujeme.

Je to úplne jednoduché. Ak chcete podnikať, účtovníctvo a dane musia byť v poriadku. V spolupráci s firmou EMPOWER GROUP, s.r.o. viem, že mám dokumenty spracované korektne a môžem sa tak naplno venovať rozvoju firmy. Podnikám už niekoľko rokov a k Erikovi Mesarošovi som presunul kompletnú správu firemného účtovníctva, pretože veľmi pozitívne hodnotím jeho kompetentnosť, zodpovednosť a zmysel pre dôslednosť.

Do rúk Erika Mesaroša som zveril všetky účtovné služby a poradenstvo viac ako pred rokom. Pozitívne odporúčam jeho služby ďalším partnerom a kolegom s ktorými spolupracujem. Detailný, promptný a ohľaduplný prístup robia jeho prácu hodnotnou.

FAUST agency
MOVEMENT festival
Best form
TMH s.r.o.
Akadémia rozvoja
Riešenia pre web
Kaviareň stopy
J.I.D.-GAS
Garage race team

Registrácia

Staňte sa členom


CAPTCHA Image refresh
Loading.... Odosielam

Potvrdenie

vašej registrácie


Loading.... Odosielam

Prihlásenie

Vitajte späť


Odhlásenie úspešné

Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek


CAPTCHA Image refresh
Prihlásením na newsletter súhlasíte so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely. Ochrana osobných údajov
Loading.... Odosielam

Potvrdenie

vášho prihlásenia na odber noviniek


Loading.... Odosielam

Cenová ponuka

nezáväzná žiadosť


CAPTCHA Image refresh
Loading.... Odosielam