Prečo EMPOWER GROUP, s.r.o.

Dôvody, pre ktoré je voľba EMPOWER GROUP, s.r.o. tá správna, najlepšie zhodnotia naši klienti.
 
Za nás môžme povedať, že vám spracujeme účtovníctvo dôsledne a budeme niesť plnú zodpovednosť za túto oblasť vášho podnikania. A pretože jedno s druhým súvisí, radi vám uľahčíme podnikanie aj tým, že vybavíme a vyriešime mnohé ďalšie otázky, ktoré vám vaše podnikanie prinesie.

Pretože podnikanie je proces, keď firma prechádza mnohými zmenami. Vyvíja sa a rastie, niekedy potrebuje investičný stimul, inokedy zas zhodnotiť zisky... Či už v našej vlastnej réžii, alebo prostredníctvom obchodných partnerov, zabezpečíme vám radi komplexnú starostlivosť a podporu vášho podnikania, pretože ak úspešne podporíme vás...
 
Novým klientom, ktorí sa rozhodli podnikať a pri zakladaní firmy sa rozhodnú pre naše služby, poskytujeme následnú výhodu na spracovanie účtovníctva prvý rok vo výške 50%.
 
 
Výhody spolupráce
 
 • Efektívnosť: 
  Využitie našich služieb vám šetrí čas, energiu a účtovníctvo máte v zaručenom súlade s platnou legislatívou. Vytvárame tak pre vás priestor sústrediť sa na podnikanie, otázka účtovníctva a daní sa stáva vyriešenou.
 • Odbornosť: 
  Je v náplni našej práce sledovať legislatívne zmeny a neustále sa vzdelávať. O novinkách informujeme, podpora vo forme osobných a telefonických konzultácií, ako aj promptných vybavení prostredníctvom e-mailu, je samozrejmosťou.
 • Poistenie zodpovednosti:
  Naša spoločnosť je riadne poistená do výšky 25.000,- eur za prípadné škody spôsobené pri výkone našej činnosti. V prípade pokuty, vzniknutej našou chybou, ju v plnej výške uhradíme a následne žiadame poisťovňu o plnenie. Od vzniku našej spoločnosti nenastala situácia, pri ktorej by sme riešili poistnú udalosť.
 • Bohaté skúsenosti:
  Naše služby sústreďujeme najmä na malé a stredné podniky a živnostníkov, platcov DPH... Naši klienti pôsobia v rôznych segmentoch, teda dnes disponujeme bohatými skúsenosťami, či už sa jedná o kamenné prevádzky, obchody s rozličným tovarom, internetové obchody alebo firmy, pôsobiace v stavebnom a železiarskom priemysle.
 • Individuálny prístup:
  Ku každému klientovi pristupujeme osobitne, celú agendu klienta spravujeme priebežne a máme tak prehľad o aktuálnej situácii s možnosťou plánovania budúceho stavu.
 • Pridaná hodnota:
  Podaním daňového priznania, alebo splnením zákonom stanovených povinností sa naša práca nekončí, poskytujeme následný servis a komunikáciu smerujúcu k rozvoju vášho podnikania. Chceme, aby ste sa rozvíjali, aby sa vám darilo.
 • Každý klient = obchodný partner:
  Našou snahou je poskytnúť všetky dostupné informácie a poradenstvo tak, aby vaša firma reálne rástla a profitovala. Ak budete s nami úspešný, ďalšou spoluprácou a vzájomným odporúčaním môžeme spoločne a dlhodobo napredovať.
 • Cenová ponuka na mieru:
  Každá oblasť podnikania je špecifická nie len spôsobom účtovania, ale aj obchodnou značkou a know-how. Pri cenovej kalkulácii vychádzame z orientačného cenníka poskytovaných služieb, pritom konkrétne sumy sú vždy určené individuálne po vzájomnej dohode.

Registrácia

Staňte sa členom


CAPTCHA Image refresh
Loading.... Odosielam

Potvrdenie

vašej registrácie


Loading.... Odosielam

Prihlásenie

Vitajte späť


Odhlásenie úspešné

Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek


CAPTCHA Image refresh
Prihlásením na newsletter súhlasíte so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely. Ochrana osobných údajov
Loading.... Odosielam

Potvrdenie

vášho prihlásenia na odber noviniek


Loading.... Odosielam

Cenová ponuka

nezáväzná žiadosť


CAPTCHA Image refresh
Loading.... Odosielam